Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bentt/domains/bentt.eu/public_html/funkcje/funkcje.php on line 23
Bentt.eu - strona
BROWAR
BROWAR to kompleks 7 ponad stuletnich budynków oraz licznych dróg wewnętrznych i placów składowych. Łączna powierzchnia obiektu to około 0,6 ha i stanowi zamkniętą całość.

Nieruchomość usytuowana jest w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Centrum. Posiada dojazd od strony ulicy Browarowej oraz od strony ulicy Sobieskiego. W bezpośrednim otoczeniu obiektu znajdują się działki o podobnym zagospodarowaniu terenu i przeznaczeniu (działki zabudowane budynkami mieszkalnymi i biurowymi). Nieruchomość posiada nieregularny kształt. Teren jest płaski, uzbrojony w instalakcję elektryczną, wodną, kanalizacyjną, gazową i telefoniczną.

Planowana jest adaptacja i modernizacja zabudowań do funkcji mieszkalno - usługowej. Jeden z budynków zostanie wyburzony a pozostałe zostaną zaadaptowane do nowej funkcji. W rezultacie powstanie osiedle sześciu budynków w zwartej zabudowie o charakterze mieszkalno - usługowym. Po przeprowadzeniu inwestycji powierzchnia użytkowa budynków bedzie wynosić 3637 m2.

Obiekt położony jest na terenie objętym ścisłą ochroną konserwatorską (Strefa A), ale nie jest wpisany do rejestru zabytków.

WAŻNE INFORMACJE!
Biuro Obsługi Inwestycji
Projekty wielobranżowe, konstrukcje, inwentaryzacje, kosztorysowanie, opinie, ekspertyzy, operaty
LOSOWE ZDJĘCIA
VIDEO
www.bentt.eu
Wszystkie prawa zastrzeżone.