Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bentt/domains/bentt.eu/public_html/funkcje/funkcje.php on line 23
Bentt.eu - strona
C. S. BROWAR - Plan inwestycji
BROWAR stanowić będzie zamknięty obiekt przeznaczony do zamieszkania i wypoczynku. Istniejący kompleks budynków zostanie zaadaptowany, zgodnie z koncepcja architektoniczną i projektem budowlanym, na lokale mieszkalne oraz usługowe, natomiast liczne place staną się miejscem rekreacji oraz sportu.

Budynek 1

Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony o łącznej powierzchni 872 m2. Wybudowany pod koniec XIX wieku w technologii tradycyjnej. Elewacja w całości z cegły. I (230 m2) oraz II (215 m2) piętro przeznaczone jest do celów mieszkaniowych natomiast parter (231 m2) i cześć piwnicy (196 m2) stanowić będzie lokal usługowy (pub).

Budynek 1a

Budynek trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony o łącznej powierzchni 226 m2. Wybudowany pod koniec XIX wieku w technologii tradycyjnej. W większości z cegły, pierwsza kondygnacja w tynku. Budynek w całości przeznaczony na mieszkania.

Budynek 1b

Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o łącznej powierzchni 120 m2. Wybudowany pod koniec XIX wieku w technologii tradycyjnej. Budynek zostanie przeznaczony na siedzibę firmy.

Budynek 1c

Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o łącznej powierzchni 477 m2. Wybudowany pod koniec XIX wieku w technologii tradycyjnej. Piętro (241 m2) w całości zostanie przeznaczone na mieszkania natomiast parter (236 m2) w części stanowić będą mieszkania oraz biura.

Budynek 1d

Budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony o łącznej powierzchni 1450 m2. Wybudowany pod koniec XIX wieku w technologii tradycyjnej. W większości stanowić będa mieszkania oraz lokale.

Budynek 1e

Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o łącznej powierzchni 655 m2. Bardzo wysokie kondygnacje (ponad 5 metrów). W części będą usytuowane miaszkania a reszta przeznaczona będzie na cele rekreacyjne.

Budynek 1f

Budynek o jednej kondygnacji o powierzchni 164 m2. Docelowo zostanie wyburzony.
WAŻNE INFORMACJE!
Biuro Obsługi Inwestycji
Projekty wielobranżowe, konstrukcje, inwentaryzacje, kosztorysowanie, opinie, ekspertyzy, operaty
LOSOWE ZDJĘCIA
VIDEO
www.bentt.eu
Wszystkie prawa zastrzeżone.