Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bentt/domains/bentt.eu/public_html/funkcje/funkcje.php on line 23
Bentt.eu - strona
Mieszkania do wynajęcia. Zapraszamy!
W Kamienicy (Budynek 1) z czterech mieszkań oddanych do użytku mamy trzy wynajęte.
Wolne zostało mieszkanie o metrażu 44.9 m2. Jest to kawalerka o bardzo dużym pokoju z kuchnią ( 36 m2)z możliwością podziału na dodatkowy, osobny pokój. Do tego przedpokój oraz łazienka. Całość wykończona jest w 100 % i kompletnie wyposażona.
Prowadzimy jednocześnie prace w kolejnych dwóch mieszkaniach (piętro niżej): kawalerka z antresolą (35 m2) oraz dwupokojowe mieszkanie ( 1 pokój z antresolą). Są przygotowane pod malowanie.
Kamienica znajduje się blisko Centrum, w bezpośredniej bliskości przystanków autobusowych w stronę Katowic, Chorzowa, Bytomia, Sosnowca, Piekar Ślaskich i tramwajowego (kierunek Katowice). Obok znajduję się Kościół, Park, basen, boisko do hokeja na trawie, liczne boiska ze sztuczną nawierzchnią, sklepy, apteki, przychodnia. Niedaleko kręgielnia, strzelnica myśliwska, pole golfowe.
Wewnątrz obiektu duży plac także bezpiecznie można zostawić samochód. Wejście przez bramkę, podwójny domofon.

Zdjęcia mieszkań, klatki schodowej w zakładce multimedia.
Dodano: 2012-05-24
Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
 
WAŻNE INFORMACJE!
Biuro Obsługi Inwestycji
Projekty wielobranżowe, konstrukcje, inwentaryzacje, kosztorysowanie, opinie, ekspertyzy, operaty
LOSOWE ZDJĘCIA
VIDEO
www.bentt.eu
Wszystkie prawa zastrzeżone.